Aktuális állásajánlatok a váci járásban

A 2024. április 8-i állapotnak megfelelően

AKTUÁLIS ÁLLÁSLISTA

2024. április 8.

(Az állások az adott héten érvényesek)

Kérjük, hogy az ügyintézőktől kapott azonosító szám segítségével rögzítse fel önéletrajzát a www.vmp.munka.hu oldalon a Virtuális Munkaerő Piaci Portálra és a www.karrierm.hu oldalra - ezzel is növelve elhelyezkedési esélyeit

Az állásokról érdeklődni a 27-512-272 és a 27-512-273 –as telefonszámon lehet

ÜGYFÉLFOGADÁSI IDŐ: H: 8-12, 13-15,   K: 8-12, SZ:8-12, 13-15,  Cs: 8-12,   P:8-12

(a szürkével satírozott állásokra magyarul beszélő ukrán munkavállalókat is várnak)

Munkáltató

Munkakör

Munkavégzés helye

Kapcsolattartó személy és elérhetősége

Megjegyzés

ZOLLNER KFT 0815

ELEKTRONIKAI/MECHANIKAI MŰSZERÉSZ

MÉRÉSTECHNIKUS

VÁC

2600 Vác, Deákvári fasor 16-18

06-27-500-935

szakirányú végzettség

elektronikai végzettséggel

VÁCI FEGYHÁZ ÉS BÖRTÖN 0615

KÖRLETFELÜGYELŐ

VÁC

vactoborzasarterieskikacbv.gov.hu

középf.végz, fizikai, eü. és pszichológiai   alkalmasság, erkölcsi bizonyítvány, magyar állampolgárság, belföldi állandó cím

EGYÜTT A GYERMEKEKÉRT BT.

CSALÁDSEGÍTŐ

VÁC és környéke

Dobosné Kelemen Éva 30-961-8805 vagy

felsőfokú végzettség, szociális, pedagógiai, tanári szakon vagy védőnői

saját gépjármű

PG HOLDING ZRT. 1108

TAKARÍTÓ

VÁC             (Tesco)

László Ditta 20-779-3191

8 ált isk.végz.

NASZÁLYTEJ TRT. 0326 TARGONCAVEZETŐ VÁC 2600 Vác, Deákvári fasor 10. szakmunkás, targonca vez, jogosítvány, 2 műszak
NASZÁLYTEJ TRT. 0326 GÉPKEZELŐ VÁC 2600 Vác, Deákvári fasor 10. szakmunkás,  2 műszak
NASZÁLYTEJ TRT. 0326 TAKARÍTÓ VÁC 2600 Vác, Deákvári fasor 10. 2 műszak
NASZÁLYTEJ TRT. 0326 BETANÍTOTT MUNKÁS VÁC 2600 Vác, Deákvári fasor 10. 2 műszak
NAGY&NAGY KFT. 0212 SZERKEZET LAKATOS VÁC 30-552-3954 telefonon vagy címen szakirányú végzettség
CECZ LMP KFT.0214 RAKTÁROS VÁC címre  önéletrajz küldése raktáros, targoncavezető
VIVI-EN KFT. 03.06. SZAKÁCS VÁC-VERŐCE  között (Camelot Club Hotel) telefonos egyeztetés  Bíró Bernadett 30-250-5625 szakirányú végzettség
VIVI-EN KFT. 03.06. KONYHAI KISEGÍTŐ VÁC-VERŐCE  között (Camelot Club Hotel) telefonos egyeztetés  Bíró Bernadett 30-250-5625 nincs feltétel,

PANNON FOOD CATERING KFT, 0609

KONYHAI KISEGÍTŐ

DUNAKESZI

Hajnal Gábor 20-778-1576 vagy címen

állandó éjszaka

PRIZMA CLEANING KFT. 0219 TAKARÍTÓ DUNAKESZI Molnár Vivien  20-396-5480 állandó éjszaka

SAMSUNG SDI ZRT  1106

OPERÁTOR

RAKTÁROS

KARBANTARTÓ

TECHNIKUS

GÖD

címre önéletrajz küldése ,vagy  a Profession.hu lapon regisztrálni

szakiskolai végz vagy magasabb.3 napos váltás

folyamatos műszak, vállalati busz: (jelenleg) Bp-Göd, Gödöllő-Vácrátót-Sződ-Göd, Kosd-Göd, Balassagyarmat-Göd,  Diósjenó-Rád-Göd, Nézsa-P.hatvan-Csörög-Göd, Gyöngyös-Göd Drégelypalánk-Göd, Bernecebaráti-Göd, Sturovó-Göd  vonalon. nő és férfi is jelentkezhet

MÉRNÖK

GÖD

műszaki végzettség, angol kötelező, 8 órás nappali műszak, vállalati busz: (jelenleg) Bp-Göd, Gödöllő-Vácrátót-Sződ-Göd, Kosd-Göd, Balassagyarmat-Göd,  Diósjenó-Rád-Göd, Nézsa-P.hatvan-Csörög-Göd, Gyöngyös-Göd Drégelypalánk-Göd, Bernecebaráti-Göd, Sturovó-Göd  vonalon

VEGA-IMPEX KFT. 0214 ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS GÖD 2132 Göd, Ady Endre út 104. telefonos egyeztetés után 20-260-6534. munkaidőben érettségi, szám.techn.ism, angol nyelv előny
MAGYAR POSTA 0328 POSTAI ÜGYFÉLSZOLGÁLATI FOGLALKOZÁSÚ GÖD Göd 1. posta, Pesti út 70. érettségi, szám.techn.ismeret

WORK FORCE KFT.
0306

OPERÁTOR

FÓT

Fót, Telkes Mária út 1.

középfokú végzettség, állandó de műszak, előny angol nyelvtudás

SZT.LŐRINC SZOCIÁLIS SZOLGÁLTATÓ 0412

SZOCIÁLIS GONDOZÓ

(házi segítségnyújtás)

NAGYMAROS

KISMAROS

Gável Péter 30-633-2140

COVID 19 oltás megléte, empatikus hozzáállás, tapasztalat előny

MAGYAR POSTA ZRT.0325

POSTAI SZOLGÁLTATÓ

KISMAROS

Kismaros posta

A1 kat. vagy B. kat. jogosítvány 8 ált.isk.végz.

MAGYAR POSTA ZRT.1024

POSTAI KÉZBESÍTŐ
(autós)

SZOB

Szob posta

B. kat. jogosítvány 8 ált. isk. végzettség

SZILER KERT 0223 KERTÉSZETI KISEGÍTŐ SZŐDLIGET telefonon 20-374-4700 kültéri munka, férfi és nő is
METALTECH TEAM KFT. 03.06. LAKATOS. HEGESZTŐ FÓT, CSOMÁD, ŐRBOTTYÁN Répási Norbert 20-428-4296 ALKALMI MUNKA szakirányú végzettség
SR-FILT KFT. 0325 LAKATOS ŐRBOTTYÁN Kovács Kinga 70-336-6824 kinga.kovacsarterieskikacsrfilt.hu lakatos végzettség
MAGYAR POSTA ZRT. 03.19. POSTAI KÉZBESÍTŐ
(kerékpáros)
ŐRBOTTYÁN ŐRBOTTYÁN 8. ált.isk.végz.
MAGYAR POSTA ZRT.0403 POSTAVEZETŐ PENC Penc posta, 2614 Penc, Erzsébet tér 2. érettségi, szám.techn.ismeret

MUNKAERŐ FELVÉTEL
2023.december 1.-től a FRONT-BAU Kft. felvételt hirdet a következő munkakörök betöltéséhez:
Építőipari szakterület:
Segédmunkás - könnyű-közepes fizikai igénybevételű segédmunkás, építőipari szakmunkás
Munkaviszony: bejelentett, napi 8 óra, 7:00.-16:00.- hétfő - péntek munkahelyre való utazás oda-vissza biztosítva- minden nap-
Munkavégzés helye: változó - Budapest és környéke, Balaton,
Munkabér: nettó 310.000.-Ft és 340.000.-Ft között túlóra vállalható de nem kötelező.
Stabil fizetés- kizárólag hosszútávon szeretnénk munkavállalókat foglalkoztatni.
Előny: szakmai és gyakorlati ismeretek- építőipari tevékenységben való jártasság.
Jelentkezni lehet: Antal Csaba +36 30 843 19 25. email: frontbauarterieskikachotmail.com

Határvadász

ISkolaőr